Sprzedając hurtowo samochody, gdy jesteśmy chociażby ich dealerami i posiadamy własny komis, lub nawet salon, często zastanawiamy się jak szybko dotrzeć do jak największej ilości klientów. W końcu im większy zasięg, tym więcej potencjalnych chętnych na zakup, a to będzie oznaczać, więcej sprzedanych samochodów i większy dla nas zarobek. Owszem zazwyczaj stawiamy na stworzenie własnej i profesjonalnej strony internetowej, której stworzenie i utrzymanie to kilka tysięcy złotych rocznie, a efekty nigdy nie są gwarantowane, ponieważ nie mamy w ogóle pewności, czy potencjalni czytelnicy i chętni na zakup trafią do nas.

Nie opłacalne jest również wystawianie ofert na portalach ogłoszeniowych, ponieważ to oznacza kilka tysięcy złotych miesięcznie, więc wystawiając kilkaset ofert i sprzedając nawet kilka samochodów, możemy nie zarobić. Otóż jest to bardzo błędne myślenie, ponieważ portale ogłoszeniowe wcale nie muszą być drogie, a my zazwyczaj ulegamy jedynie manipulacji i zabiegom marketingowym, które mówią nam, że dany portal jest drogi, ale jest dobry!

Wystarczy wejść na stronę internetową pod adresem samochody.io i od razu zauważymy ogromną różnicę! Portal wykonany jest w sposób bardzo profesjonalny, więc automatycznie wydaje nam się strasznie drogi jak konkurencja, jednak po odwiedzeniu cennika, możemy dostać sporego zaskoczenia, ponieważ okazuje się, że im więcej wystawiamy ofert, tym mniej za nie będziemy płacić, a przy bardzo dużej ilości jest to kilka złotych od ogłoszenia, w którym możemy umieścić dużą ilość zdjęć, pełny opis, a nawet dane nasze pełne dane kontaktowe, więc jest to dla nas kilkukrotnie lepsza okazja, ponieważ klient wcześniej czy później zawsze trafi na naszą ofertę i jeśli przyjedzie obejrzeć u nas auto, istnieje duże prawdopodobieństwo sprzedaży, a jeśli będzie zadowolony, to będzie nas polecał naszej rodzinie i bliskim, więc w cenie kilku złotych możemy otrzymać doskonałą ofertę reklamową, dzięki której nasza firma będzie sprzedawać nawet kilkadziesiąt procent więcej samochodów każdej marki, niezależnie czy jest to bmw czy volkswagen!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDługoterminowy kredyt gotówkowy z banku czy szybka pożyczka?
Następny artykułSzybkie szukanie ogłoszeń towarzyskich
Gazeta internetowa solokar.pl. Artykuły tworzone przez naszą redakcję są wysokiej jakości merytorycznej. Na naszej stronie znajdziesz tylko ciekawe treści o dodatniej wartości dla czytelnia. Zapraszamy do aktywnego komentowania artykułów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ