Chcąc wziąć najlepszy długoterminowy kredyt gotówkowy, lub nawet szybką pożyczkę, bardzo często zastanawiamy się i szukamy ofert w sieci, jednak często okazuje się, że przykładowo bank z którym obecnie współpracujemy, nie jest w stanie zaoferować nam bardzo ciekawej oferty.

Rezygnujemy wtedy z jego propozycji i staramy się szukać u konkurencji, ale biorąc pod uwagę, że tam również nie posiadamy swojego prywatnego konta, również nie są to dla nas ciekawe warunki, więc często z przymusu i z niechęcią przenosimy wszystkie dokumenty i operacje bankowe.

Internetowo niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego załatwić, infolinia również jest miejscem, które z wielu przyczyn ma bardzo związane ręce, więc nie będą również mogli odpowiednio nam pomóc. Jednak może się okazać, że jeśli udamy się do profesjonalnego pracownika banku w placówce stacjonarnej, uda nam się uzyskać o wiele lepszą ofertę, niż nam się wydaje.

Jedynymi warunkami jakie będziemy musieli spełnić, to zabrać ze sobą jakiś dokument, który będzie udowadniał, że faktycznie konkurencja oferuje o wiele lepszy produkt nam, lecz chcemy zostać z tą firmą, chcemy dalej z nią współpracować i dlatego przyszliśmy z zapytaniem, czy zaproponują nam coś podobnego. Oczywiście nie możemy tego żądać, jednak jeśli przyjdziemy spokojnie z takim dowodem i zwyczajnie porozmawiamy, może okazać się, że pracownik zrobi coś w naszej sprawie i może nie zaproponuje nam świetnej oferty od razu, ponieważ będzie musiał skonsultować to ze swoim przełożonym i zwyczajnie do nas oddzwoni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ